Jesteśmy Katolicką Wspólnotą Odnowy w Duchu Świętym „Oblubienica i Duch”. Spotykamy się  o godz. 19.00 w czwartki w Auli (przy górnym parkingu) parafii św. Macieja w Andrychowie. Naszym duszpasterzem jest ks. Robert Szymocha. Na naszych spotkaniach posługuje zespół muzyczny „Kościół Młodych”.

W każdy III czwartek miesiąca posługujemy na Wieczorach Uwielbienia w Parafii św. Macieja. Wielbienie zaczyna się od godz. 18.00 Mszą Świętą.

Spotykamy się by „się formować” – czyli wrastać w wierze i w rozwoju duchowym. Wszystko dzięki Łasce, otwieraniu się na działanie Ducha Świętego, pracy nad sobą i praktyce. Na spotkaniach wspólnie się modlimy, rozważamy Pismo, wysłuchujemy Konferencji wygłaszanej przez naszego opiekuna ks. Roberta Szymochę (lub zaproszonego gościa), słuchamy Świadectw działania żywego Boga w życiu członków Wspólnoty, wspieramy się i przede wszystkim Wielbimy Boga.

Członkowie Wspólnoty pochodzą z całej gminy Andrychów. Jeśli zatem rozważasz przyłączenie się do nas a nie należysz do Parafii św. Macieja w Andrychowie nie martw się – to żadna przeszkoda. Przyjdź.

Zacznij ODNOWA.

(fot. tytuł oryginalny Saints Peter and John Healing the Lame Man, Nicolas Poussi, 1655 r. , Metropolitan Art Museum w Nowym Yorku, domena publiczna)